Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
InsaneRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.5