Series
Ratings
59- TransparentRated ★ 4.0
- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.0
- BonobonoRated ★ 5.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 5.0
JejoongwonRated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0
The Black SwindlerRated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0