Movies
Ratings
77
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.0