Series
Ratings
32
StrangerRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 2.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5