Series
Ratings
95
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- Smile, YouRated ★ 3.0
Empire of GoldRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
HERORated ★ 5.0- ChangeRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
The Flower in PrisonRated ★ 1.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 1.0
Battlestar GalacticaRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 5.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 1.0
Big ThingRated ★ 3.0
City HallRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 1.0