Series
Ratings
25
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0- WhitechapelRated ★ 3.5
The Morose MononokeanRated ★ 4.5- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
TorchwoodRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0