Titles you rated
The AttorneyRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5