Movies
Ratings
224
Bird BoxRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 0.5
MaudieRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
The Little PrinceRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
After YangRated ★ 5.0
The BoyRated ★ 2.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Five Nights at Freddy'sRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0