Titles you rated
MisfitsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 2.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 1.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 0.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 1.0