Titles you rated
Miss MermaidRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0