Titles you rated
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0