Titles you rated
Bunny DropRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
No ReservationsRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
BeethovenRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
CasperRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5