Movies
Ratings
770
RRRRated ★ 4.0
PreyRated ★ 1.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 1.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 2.0
NapoleonRated ★ 1.5
6/45Rated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
ShutterRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5- HeroRated ★ 1.0