Titles you rated
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 0.5- Superjail!Rated ★ 4.5
- Mr. PicklesRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0- 짜장소녀 뿌까 2기Rated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
My Little Pony: Friendship Is MagicRated ★ 5.0- 짜장소녀 뿌까 1기Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 2.0
The PacificRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0