Movies
Ratings
552
The Hidden FaceRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.0