Series
Ratings
393
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
See You in My 19th LifeRated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 1.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.0
The Apothecary DiariesRated ★ 2.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
My Sibling's RomanceRated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0