Titles you rated
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 2.5
- Fairy TailRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0- 원피스 5기Rated ★ 4.5
- Fairy TailRated ★ 2.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0