Series
Ratings
19
The PacificRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Mr. RobotRated ★ 4.5
True BloodRated ★ 2.5
True BloodRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0