Movies
Ratings
530
The SubstanceRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
10 LivesRated ★ 3.0
Kinky Boots: The MusicalRated ★ 4.0
Yumi's Cells the MovieRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5