Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 1.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The RoomRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
MaggieRated ★ 4.0
JokerRated ★ 1.5
House of HummingbirdRated ★ 2.0
MetamorphosisRated ★ 1.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
ExitRated ★ 3.0