Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5