Titles you rated
Rebel in the RyeRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 2.5
City of GodRated ★ 3.5
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 2.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.5
BluebeardRated ★ 2.0
Man UpRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5