Movies
Ratings
50
Iron ManRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0