Titles you rated
The Truth BeneathRated ★ 4.0
Bad LandsRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
CashbagRated ★ 2.0- Between the hotel and city hallRated ★ 2.0
- TwilightRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- Telephone BoothRated ★ 3.5
The CavalryRated ★ 3.0
HomegrownRated ★ 4.0
Noise: Unwanted SoundRated ★ 3.0- The HospitalRated ★ 1.5
- Koki, CiaoRated ★ 4.0
- UNSPOKENRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 1.0
Edhi Alice: REVERSERated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 1.5- Planet SpoiliaRated ★ 3.0