Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 5.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.5
OasisRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 5.0