Titles you rated
Bring Me HomeRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The Queen of CrimeRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5