Movies
Ratings
2060
Set It UpRated ★ 3.5
The Breaker UpperersRated ★ 2.5
My Father's DragonRated ★ 3.0
NimonaRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Millennium ActressRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
You're not normal, either!Rated ★ 3.0
Paddington in PeruRated ★ 2.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 2.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
TallulahRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 4.0
MenRated ★ 3.0