Movies
Ratings
145
Moscow Does Not Believe in TearsRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 4.0
Elite SquadRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Shakespeare in LoveRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.5
To Kill a MockingbirdRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 1.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 2.0
ShameRated ★ 4.5
The Girl Who Played with FireRated ★ 4.5
A Trip to the MoonRated ★ 3.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0