Series
Ratings
46
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 2.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.0
Old Miss DiaryRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.0
Prince HoursRated ★ 1.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5