Titles you rated
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
1408Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
OasisRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0