Series
Ratings
11
SpartacusRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 4.5
In Time With YouRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 3.5