Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Land of HappinessRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0