Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5