Movies
Ratings
471
The InternRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
ArahanRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5