Titles you rated
Wang's FamilyRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 3.0
Ohlala CoupleRated ★ 1.0
Good DoctorRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 1.5
Reply 1994Rated ★ 2.5
Marriage ContractRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
TomatoRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0