Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 1.0
BurningRated ★ 2.5
PoetryRated ★ 4.5
Fourth PlaceRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 1.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Pale MoonRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
GlassesRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
After LifeRated ★ 4.0