Series
Ratings
31
You're BeautifulRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0