Titles you rated
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Betty BlueRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0