Titles you rated
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Death SentenceRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 0.5
The Point ManRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0