Movies
Ratings
127
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Curse of La LloronaRated ★ 1.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0