Movies
Ratings
1043
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
TronRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Happy FlightRated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
The GooniesRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Waikiki BrothersRated ★ 5.0
John CarterRated ★ 5.0
The BladeRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0- Tears In The ArcticRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 5.0