Movies
Ratings
46
Gloomy SundayRated ★ 4.5
HelveticaRated ★ 4.5
HellcatsRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.5
MossRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 1.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
PlaceboRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.0