Movies
Ratings
153
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Heart Is 2Rated ★ 3.0
The ESP CoupleRated ★ 2.5
The VowRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Granny's Got TalentRated ★ 3.0