Movies
Ratings
532
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Resident Evil: Death IslandRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 4.5
20th Century GirlRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5