Series
Ratings
42
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
My Love Eun DongRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 1.5
Liar GameRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0