Series
Ratings
52- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
White CollarRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5