Titles you rated
HarmonyRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
SPL 2: A Time for ConsequencesRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
Remember YouRated ★ 1.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
SawRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 4.0