Titles you rated
DoctorsRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 0.5
Oh My VenusRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0