Series
Ratings
51
Ally McBealRated ★ 5.0
Ally McBealRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 3.0
Ally McBealRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 2.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5- One of A PairRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 0.5
SignRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
MRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0