Movies
Ratings
582
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5